Reference a aktuality

Provedli jsme statický výpočet posuvné skruže určené k betonáži estakády přes inundační území řeky Mže na městském okruhu Plzně.

Statický výpočet řeší vlastní konstrukci revizních lávek (lešení), připojovací detaily a výsledné reakce na železobetonové konstrukci dálničního mostu.

Tentokrát jsme se podíleli na návrhu projektu atypické skeletové dřevostavby zařazené do soutěže Dřevěná stavba roku.

Zajímají vás hybridní konstrukce kombinující beton, ocel a dřevo? Chtěli byste vědět, jaká jsou jejich specifika, co je důležité řešit už při návrhu a jak se následně tyto konstrukce staticky posuzují? Nebo se do jejich návrhů raději ani nechcete pouštět?

Po sérii úspěšných online seminářů z projektu Wood Camp je tady nová kapitola - dvoudenní prezenční seminář pro profesionály, kteří svou činností vstupují do investic, plánování a realizací staveb. My u toho rozhodně nebudeme chybět. Setkáme se?

Hledali jste jeden software, který zvládne BIM, projektování i statiku mostů? Nebo v něm budete moci vytvořit prvotní návrh, následně podrobný stavební projekt a nakonec i statiku? Přesně proto vznikl SOFiSTiK. Software, který se zaměřuje na digitalizaci celého konstrukčního procesu. Pracujete-li v architektonické, projekční nebo...

Hledali jste jeden software, který zvládne BIM, projektování i statiku mostů? Nebo v něm budete moci vytvořit prvotní návrh, následně podrobný stavební projekt včetně statického výpočtu? Přesně proto vznikl SOFiSTiK. Software, který se zaměřuje na digitalizaci celého procesu projektování mostů a tunelů.