Aktuality

Náš tým funguje po celé České republice a neustále roste. Teď hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pozice statik a konstruktér. Nabízíme různorodé projekty, plný úvazek, kancelář v Litvínově i možnost práce z domova. Hledáme statiky a konstruktéry, kteří mají chuť využít své bohaté zkušenosti na zajímavých projektech, ale i nováčky v oboru, kteří...

Náš tým statiků a projektantů neustále roste a hledáme proto nového kolegu či kolegyni na pozici statik. Nabízíme zajímavé projekty, plný úvazek, kanceláře na třech místech Česka i možnost práce full remote. Hledáme zkušeného statika, ale i nováčka v oboru, který má chuť zúročit své čerstvě nabyté znalosti.

Zajímají vás hybridní konstrukce kombinující beton, ocel a dřevo? Chtěli byste vědět, jaká jsou jejich specifika, co je důležité řešit už při návrhu a jak se následně tyto konstrukce staticky posuzují? Nebo se do jejich návrhů raději ani nechcete pouštět?

Po sérii úspěšných online seminářů z projektu Wood Camp je tady nová kapitola - dvoudenní prezenční seminář pro profesionály, kteří svou činností vstupují do investic, plánování a realizací staveb. My u toho rozhodně nebudeme chybět. Setkáme se?

Po celém světě existuje mnoho příkladů staveb, které dokazují, že mezi nejvhodnější materiály střešních konstrukcí staveb typu wellness patří (pro někoho možná překvapivě) dřevo. Jednou z nich je slovenský termální komplex v Galantě, který se po několika letech znovu otevírá.

Do našeho týmu ve Vsetíně, specializujícího se na statiku dřevostaveb, hledáme posilu na pozici junior statik, konstruktér a projektant dřevostaveb.