Aktuality

Po sérii úspěšných online seminářů z projektu Wood Camp je tady nová kapitola - dvoudenní prezenční seminář pro profesionály, kteří svou činností vstupují do investic, plánování a realizací staveb. My u toho rozhodně nebudeme chybět. Setkáme se?

Po celém světě existuje mnoho příkladů staveb, které dokazují, že mezi nejvhodnější materiály střešních konstrukcí staveb typu wellness patří (pro někoho možná překvapivě) dřevo. Jednou z nich je slovenský termální komplex v Galantě, který se po několika letech znovu otevírá.

Do našeho týmu ve Vsetíně, specializujícího se na statiku dřevostaveb, hledáme posilu na pozici junior statik, konstruktér a projektant dřevostaveb.

Vážení zákazníci a kolegové, je nám potěšením oznámit, že jsme se stali partnery ADMD - Asociace dodavatelů montovaných domů.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, po úspěšném webináři na protlačení ŽB desek, jehož záznam je dostupný zde, jsme se rozhodli uspořádat na vaše četná přání navazující webinář, který se bude věnovat posuzování ŽB konstrukcí přímo v programu AxisVM.

WOOD camp

06.04.2021

Rádi bychom vás pozvali na WOOD camp - projekt ADMD zahrnující pravidelné online semináře zaměřené na navrhování a projektování dřevostaveb pro projektanty, architekty, stavební dozory a TDI. na WOOD campu se můžete setkat i s námi - Ing. Ondřej Perháč se věnuje problematice mechanické odolnosti a stability.