TimberTech – nový specializovaný software pro návrh a posouzení dřevěných konstrukcí

08.08.2022

Představujeme vám horkou novinku - nový software určený pro návrh a analýzu konstrukcí dřevěných stěn. 

Vznikl na základě mnohaletého výzkumu v oblasti modelování dřevostaveb na univerzitě v Trentu, je však široce uživatelsky přístupný a snadno použitelný. Díky jednoduchému a funkčnímu rozhraní si jej snadno osvojíte a naše zákaznická podpora vás nenechá na holičkách v žádné situaci.

Software na míru projektantům a výrobcům dřevostaveb

TimberTech podporuje konstrukce z CLT a lehké dřevěné skelety. Obsahuje rozsáhlou databázi konstrukčních materiálů a spojovacích prostředků. Výpočetní model implementovaný v softwaru je schopen zohlednit všechny složky tuhosti v dřevěné stěně, jejím opláštění a jejích spojích. Řeší požární návrh i seismicitu.

TimberTech umožňuje importovat geometrii ve formátu .dxf a na konci analýzy exportovat statický výpočet ve formátu .docx, výkresy, IFC model a výkaz výměr. Prostředí i výstupy jsou v českém jazyce.

Získejte TimberTech

Je TimberTech tím pomocníkem, na kterého jste čekali? Využijte speciální zaváděcí slevu na jeho pořízení a bez obav otestujte všechny jeho funkce. Do konce srpna nabízíme zákazníkům AxisVM a členům ADMD slevu 15 %.

Chcete si jej nejdříve vyzkoušet nanečisto? Stáhněte si demoverzi zcela zdarma.

Máte nějaké otázky? Napište nám!