SOFiSTiK

SOFiSTiK

Právě vyšla verze SOFiSTiK 2024. Hlavním cílem bylo dále vylepšit silné stránky software jako parametrizace, uživatelské rozhraní a rychlá a efektivní řešení.

Dne 10. 1. 2022 proběhlo předání klíčů k softwaru SOFiSTiK na půdě ČVUT. Klíče jsme předali docentu Ing. Lukáši Vráblíkovi, PhD. Studenti ČVUT se už můžou těšit i na odborné semináře, které pro ně plánujeme. Budou tak ještě lépe připraveni do praxe v současném profesním světě.

Zveme vás na webinář, kde se dozvíte, jak nás přesvědčil SOFiSTiK, že je ten pravý pomocník pro architekty, projektanty a konstruktéry mostů i budov. Zjistíte, co umí, jaké jsou jeho výhody a pro koho je určen.

Hledali jste jeden software, který zvládne BIM, projektování i statiku mostů? Nebo v něm budete moci vytvořit prvotní návrh, následně podrobný stavební projekt a nakonec i statiku? Přesně proto vznikl SOFiSTiK. Software, který se zaměřuje na digitalizaci celého konstrukčního procesu. Pracujete-li v architektonické, projekční nebo...

Hledali jste jeden software, který zvládne BIM, projektování i statiku mostů? Nebo v něm budete moci vytvořit prvotní návrh, následně podrobný stavební projekt včetně statického výpočtu? Přesně proto vznikl SOFiSTiK. Software, který se zaměřuje na digitalizaci celého procesu projektování mostů a tunelů.