SOFiSTiK

BIM, projektování i statika mostů v jednom

Exkluzivní software pro návrhy mostů SOFiSTiK si poradí se všemi problémy, s kterými se při navrhování potýkáme. Zohlední postup výstavby, stáří konstrukce, postup zatěžování. Možnosti výpočtu a posudků se přizpůsobí mezinárodním standardům a normám. Vyztužujte ve 3D modelu a generujte výkresy výztuže.

Jediné BIM řešení pro projektování mostů v Revit.

Architektura, projektování i statika v jednom

V dnešní době je nezbytné, aby se stavební inženýři mohli na software, s kterým pracují, bez obav spolehnout a aby zároveň vyhovoval všem požadavkům moderního projektování. Kvalitní software jako SOFiSTiK umožňuje hladkou spolupráci, interní i externí výměnu dat, a to bez ohledu na to, jaké programy zúčastněné strany používají.

Pracujte efektivně společně v jednom modelu v Revit.

Mosty, budovy - architektura, projektování i statika v jednom

Ať hledáte řešení pro otevřený, nativní, integrovaný, malý nebo velký BIM proces, můžete se spolehnout na dlouhými lety ověřenou filozofii otevřeného přístupu, kterou se v SOFiSTiK řídí. Zaručí vám maximální konektivitu a flexibilitu.

Jedna společná platforma pro všechny.

Konstrukční software pro analýzu a návrh konstrukcí

SOFiSTiK je software, který se zaměřuje na digitalizaci konstrukčního procesu. Získal si po celém světě  důvěru již více než 2000 zákazníků, kteří si oblíbili transparentnost každé projekční fáze a hladkou spolupráci mezi všemi zapojenými disciplínami. Společnost patří mezi inovátory digitalizace, která jde ještě dál, než využití BIM.

Vlastnosti

  • Spolehlivé výpočty
  • Hospodárnost nákladů
  • Snadné propojení s rozhraním pro 3D modelování
  • Kvalitní a odborná zákaznická podpora

Seznamte se s produkty SOFiSTiK

Kurz provází návrhem budovy z vyztuženého betonu, modelované v Revit. Zaměřuje se na využití BIM řešení SOFiSTiK Analýza + Design.

Základní provedení projektováním v SOFiSTiK. Od vytvoření dat, definici materiálů, standardů, předpětí, po definování zatížení a vytvoření zprávy ke statickému výpočtu.

Kompletní trénink navrhování mostů, zaměřený na parametrický, předpjatý most, stavěný v několika fázích. Projdete si celým workflow.

30denní trial zdarma

Vyzkoušejte SOFiSTiK zdarma

Studentská verze

Požádejte o studentskou verzi

Rozhovory s uživateli

Příběhy spokojených zákazníků

Výhody

BIM a 3D projektování

Podporuje otevřené, nativní, velké i malé BIM postupy. Otevřené rozhraní pro IFC, .dwg, SAF, Rhinoceros i .xls. Umožňuje integraci běžných i místních nástrojů pro dimenzování prvků.

Hospodárnost

Získáte nástroj se širokým zaměřením. Efektivně jej využijete při interní i mezioborové výměně dat. Licence je díky společnému užívání výpočetních a analytických modulů využitá na maximum.

Dlouholeté zkušenosti

Celý tým se zkušenostmi s vývojem a používáním software SOFiSTiK je tu pro vás. Nebojte se ozvat a zjistit, jak jej jednoduše a efektivně používat.


Osobní přístup

Expert ze zákaznické podpory se detailně věnuje vašemu projektu a komunikujete přímo s ním. Dokáže vám přesně poradit, když narazíte na jakoukoliv překážku.

Kvalitní výpočty

Na ověřené a desítky let využívané FEM řešení se můžete spolehnout. Snadno v jediném modelu porovnáte 2D/3D/4D výpočty. Inovativní a efektivní metody analýzy, designu, i kótování.

Flexibilní podpora

Máte na výběr různé formy zákaznické podpory. Ať potřebujete krátkou telefonickou konzultaci, nebo online trénink - SOFiSTiK experti jsou tu pro vás.

SOFiSTiK pomáhá svým klientům. Vytvořil obsáhlou online platformu, plnou informací, návodů, tipů a novinek.

Kdykoliv budete potřebovat více informací nebo podrobný návod, neváhejte se podívat na stránky SOFiSTiK for You.