SOFiSTiK - BIM Workflow

BIM Workflow produkty

SOFiSTiK Analysis + Design for Revit je integrovaným BIM řešením pro FEM analýzu budov a návrh prvků v rámci Autodesk® Revit®.

Umožňuje úpravy Revit modelů při navrhování desek, sloupů a spojitých nosníků. Můžete organizovat, navrhovat a posuzovat železobetonové konstrukce podle norem Eurokódu. Všechny úkony automaticky generují analýzy a reporty. Získáte bezpečnou, efektivní a flexibilní aplikaci pro stavební projekty jakéhokoliv rozsahu, včetně kvalitních výpočetních metod, automatických pracovních postupů a širokého výběru rozhraní.

SOFiSTiK Reinforcement (RC) je balíčkem pro 3D vyztužování s následných generováním výkresů výztuže v Autodesk® Revit®.

Řešení Reinforcement Detailing významně zrychluje vytváření 2D výkresů výztuže a řešení Reinforcement Generation usnadňuje vytváření 3D modelu s vyztužením podle výsledků analýz přímo v Autodesk® Revit®. Kompletní balíček Reinforcement vám nabízí všechny nástroje pro nastavení Vašich pracovních procesů pro efektivní a ekonomické zpracování Vašich projektů.

SOFiSTik Bridge + Infrastructure Modeler je výkonné rozšíření pro Autodesk® Revit®. Slouží pro modelování osově závislých, parametrických mostních a tunelových konstrukcí ve 3D. Pokročilé funkcionality projektantům usnadňují a zefektivňují navrhování mostů a tunelů, a to zejména v raných fázích projektů.

Vynikající parametrizace, velká škála lokálních norem a standardů a flexibilní výměnné formáty dat jsou hlavními výhodami pro spolehlivé, rychlé a otevřené modelování mostů a tunelů v Revit®.

SOFiSTiK FEM balíčky jsou postavené na metodě konečných prvků (MKP) pro statickou analýzu. FE programy založené na architektuře otevřených systémů nabízejí komplexní a hladké pracovní postupy pro moderní stavebnictví. MKP nabízí řešení pro jakékoliv BIM procesy.

Všechny FEM balíčky nabízejí posuzování podle Eurokódu. Podporují nejrůznější vstupy od AutoCAD® rozšíření na SOFiPLUS k BIM modelování s Autodesk® Revit® a poskytují tak spolehlivé řešení pro projekty jakékoliv velikosti.

Konstrukční software pro analýzu a návrh konstrukcí

SOFiSTiK je software, který se zaměřuje na digitalizaci konstrukčního procesu. Získal si po celém světě  důvěru již více než 2000 zákazníků, kteří si oblíbili transparentnost každé projekční fáze a hladkou spolupráci mezi všemi zapojenými disciplínami. Společnost patří mezi inovátory digitalizace, která jde ještě dál než využití BIM.

Vlastnosti

  • Spolehlivé výpočty
  • Hospodárnost nákladů
  • Snadné propojení s rozhraním pro 3D modelování
  • Kvalitní a odborná zákaznická podpora

30denní trial zdarma

Vyzkoušejte SOFiSTiK zdarma

Studentská verze

Požádejte o studentskou verzi

Rozhovory s uživateli

Příběhy spokojených zákazníků

Výhody

Kvalitní výpočty

Na ověřené a desítky let využívané FEM řešení se můžete spolehnout. Jednoduše porovnáte 2D/3D/4D výpočty v jediném modelu. Inovativní a efektivní metody analýzy, designu, i kótování.

Hospodárnost

Získáte nástroj se širokým zaměřením. Efektivně jej využijete při interní i mezioborové výměně dat. Licence je díky společnému užívání výpočetních a analytických modulů využitá na maximum.

BIM a 3D projektování

Podporuje otevřené, nativní, velké i malé BIM postupy. Otevřené rozhraní pro IFC, .dwg, SAF, Rhinoceros i .xls. Umožňuje integraci běžných i místních nástrojů pro dimenzování prvků.

Osobní přístup

Expert ze zákaznické podpory se detailně věnuje vašemu projektu a komunikujete přímo s ním. Dokáže vám přesně poradit, když narazíte na jakoukoliv překážku.

Dlouholeté zkušenosti

Celý tým se zkušenostmi s vývojem a používáním software SOFiSTiK je tu pro vás. Nebojte se ozvat a zjistit, jak jej jednoduše a efektivně používat.

Flexibilní podpora

Máte na výběr různé formy zákaznické podpory. Ať potřebujete krátkou telefonickou konzultaci, nebo online trénink - SOFiSTiK experti jsou tu pro vás.

SOFiSTiK pomáhá svým klientům. Vytvořil obsáhlou online platformu, plnou informací, návodů, tipů a novinek.

Kdykoliv budete potřebovat více informací nebo podrobný návod, neváhejte se podívat na stránky SOFiSTiK for You.