SOFiSTiK - Návrhy budov

Produkty pro návrhy budov

SOFiSTiK Analysis + Design for Revit je integrovaným BIM řešením pro FEM analýzu budov a návrh prvků v rámci Autodesk® Revit®. 

Umožňuje úpravy Revit modelů při navrhování desek, sloupů a spojitých nosníků. Můžete organizovat, navrhovat a posuzovat železobetonové konstrukce podle norem Eurokódu. Všechny úkony automaticky generují analýzy a reporty. Získáte bezpečnou, efektivní a flexibilní aplikaci pro stavební projekty jakéhokoliv rozsahu, včetně kvalitních výpočetních metod, automatických pracovních postupů a širokého výběru rozhraní.

SOFiSTiK Reinforcement (RC) je balíčkem pro 3D vyztužování s následných generováním výkresů výztuže v Autodesk® Revit®.

Řešení Reinforcement Detailing významně zrychluje vytváření 2D výkresů výztuže a řešení Reinforcement Generation usnadňuje vytváření 3D modelu s vyztužením podle výsledků analýz přímo v Autodesk® Revit®. Kompletní balíček Reinforcement vám nabízí všechny nástroje pro nastavení Vašich pracovních procesů pro efektivní a ekonomické zpracování Vašich projektů.

SOFiSTiK FEM balíčky jsou postavené na metodě konečných prvků (MKP) pro statickou analýzu. FE programy založené na architektuře otevřených systémů nabízejí komplexní a hladké pracovní postupy pro moderní stavebnictví. MKP nabízí řešení pro jakékoliv BIM procesy.

Všechny FEM balíčky nabízejí posuzování podle Eurokódu. Podporují nejrůznější vstupy od AutoCAD® rozšíření na SOFiPLUS k BIM modelování s Autodesk® Revit® a poskytují tak spolehlivé řešení pro projekty jakékoliv velikosti.

SOFiCAD je výhodné 2D řešení pro všechny typy projektů, ve kterých je nutno řešit vyztužování železobetonových konstrukcí.

Je použitelný pro všechny typy budov a zefektivňuje projektování stavebních konstrukcí i projektů jakékoliv velikosti. Kromě ověřených 2D CAD řešení a běžně užívaných 3D bednění / 2D vyztužování, nabízí SOFiCAD také 3D řešení, které vám otevře cestu k BIM a zjednoduší celý proces projektování.

Konstrukční software pro analýzu a návrh konstrukcí

SOFiSTiK je software, který se zaměřuje na digitalizaci konstrukčního procesu. Získal si po celém světě  důvěru již více než 2000 zákazníků, kteří si oblíbili transparentnost každé projekční fáze a hladkou spolupráci mezi všemi zapojenými disciplínami. Společnost patří mezi inovátory digitalizace, která jde ještě dál než využití BIM.

Vlastnosti

  • Spolehlivé výpočty
  • Hospodárnost nákladů
  • Snadné propojení s rozhraním pro 3D modelování
  • Kvalitní a odborná zákaznická podpora

30denní trial zdarma

Vyzkoušejte SOFiSTiK zdarma

Studentská verze

Požádejte o studentskou verzi

Rozhovory s uživateli

Příběhy spokojených zákazníků

Výhody

Kvalitní výpočty

Na ověřené a desítky let využívané FEM řešení se můžete spolehnout. Jednoduše porovnáte 2D/3D/4D výpočty v jediném modelu. Inovativní a efektivní metody analýzy, designu, i kótování.

Hospodárnost

Získáte nástroj se širokým zaměřením. Efektivně jej využijete při interní i mezioborové výměně dat. Licence je díky společnému užívání výpočetních a analytických modulů využitá na maximum.

BIM a 3D projektování

Podporuje otevřené, nativní, velké i malé BIM postupy. Otevřené rozhraní pro IFC, .dwg, SAF, Rhinoceros i .xls. Umožňuje integraci běžných i místních nástrojů pro dimenzování prvků.

Osobní přístup

Expert ze zákaznické podpory se detailně věnuje vašemu projektu a komunikujete přímo s ním. Dokáže vám přesně poradit, když narazíte na jakoukoliv překážku.

Dlouholeté zkušenosti

Celý tým se zkušenostmi s vývojem a používáním software SOFiSTiK je tu pro vás. Nebojte se ozvat a zjistit, jak jej jednoduše a efektivně používat.

Flexibilní podpora

Máte na výběr různé formy zákaznické podpory. Ať potřebujete krátkou telefonickou konzultaci, nebo online trénink - SOFiSTiK experti jsou tu pro vás.

SOFiSTiK pomáhá svým klientům. Vytvořil obsáhlou online platformu, plnou informací, návodů, tipů a novinek.

Kdykoliv budete potřebovat více informací nebo podrobný návod, neváhejte se podívat na stránky SOFiSTiK for You.