Nové vydání AxisVM X6 R2

25.04.2022

Software AxisVM je silný a uživatelsky příjemný nástroj na efektivní zpracování statických výpočtů. Jeho praktické využití jste mohli vidět i v nedávném webináři seriálu WoodCamp - o rekonstrukci aquaparku Galandia.

V nejbližších dnech bude uvedeno nové vydání AxisVM X6 R2, v němž můžete objevit nové funkce a optimalizaci uživatelského prostředí, které vedou ke zvýšení rychlosti výpočtů a snížení finančních nákladů na zpracování projektu.

Můžete se těšit na spoustu novinek:

  • Nový modul RC8-B: požární návrh pro železobetonové nosníky a sloupy
  • TD1: rozšířený výpočet konečné deformace návrhových prvků (přesná metoda, kdy se konečný průhyb na pozadí přepočítává pro každý dřevěný prvek s ohledem na kvazistálou kombinaci zatížení)
  • Odhad Winklerovy tuhosti podpory (automatický odhad Winklerovy tuhosti pro bodové, liniové a plošné podpory na základě parametrů podkladové zeminy)
  • ...a mnoho dalšího.

Ale hlavně - máme pro vás k této příležitosti speciální akci:

Pro nové uživatele sw AxisVM máme k příležitosti nového vydání připravenou startovací slevovou akci. Nabízíme 25% slevu na pořízení nové licence. 

Ale ani stávající uživatelé nepřijdou zkrátka - řekněte si o zvýhodnění na míru.

Tato akce je prodloužena do 15.5.!

Pokud vás tato nabídka zaujala nebo máte nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu urbanek@mpce.cz nebo na telefonu +420 773 813 138.