Reference a aktuality

Předmětem zakázky bylo navržení, statické posouzení a optimalizace náhrady nevyhovující mostní konstrukce.

Provedli jsme statický výpočet posuvné skruže určené k betonáži estakády přes inundační území řeky Mže na městském okruhu Plzně.

Statický výpočet řeší vlastní konstrukci revizních lávek (lešení), připojovací detaily a výsledné reakce na železobetonové konstrukci dálničního mostu.

Tentokrát jsme se podíleli na návrhu projektu atypické skeletové dřevostavby zařazené do soutěže Dřevěná stavba roku.

Náš tým funguje po celé České republice a neustále roste. Teď hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pozice statik a konstruktér. Nabízíme různorodé projekty, plný úvazek, kancelář v Litvínově i možnost práce z domova. Hledáme statiky a konstruktéry, kteří mají chuť využít své bohaté zkušenosti na zajímavých projektech, ale i nováčky v oboru, kteří...

Náš tým statiků a projektantů neustále roste a hledáme proto nového kolegu či kolegyni na pozici statik. Nabízíme zajímavé projekty, plný úvazek, kanceláře na třech místech Česka i možnost práce full remote. Hledáme zkušeného statika, ale i nováčka v oboru, který má chuť zúročit své čerstvě nabyté znalosti.

Právě vyšla verze SOFiSTiK 2024. Hlavním cílem bylo dále vylepšit silné stránky software jako parametrizace, uživatelské rozhraní a rychlá a efektivní řešení.

Dne 10. 1. 2022 proběhlo předání klíčů k softwaru SOFiSTiK na půdě ČVUT. Klíče jsme předali docentu Ing. Lukáši Vráblíkovi, PhD. Studenti ČVUT se už můžou těšit i na odborné semináře, které pro ně plánujeme. Budou tak ještě lépe připraveni do praxe v současném profesním světě.

Zveme vás na webinář, kde se dozvíte, jak nás přesvědčil SOFiSTiK, že je ten pravý pomocník pro architekty, projektanty a konstruktéry mostů i budov. Zjistíte, co umí, jaké jsou jeho výhody a pro koho je určen.